O NÁS

Hlavní činností společnosti L Construct s.r.o. je "Provádění staveb, jejich změn a odstraňování".

Společnost L Construct  s.r.o. provádí klasickou stavební činnost, to znamená výstavbu, rekonstrukce a opravy bytových i rodinných domů, staveb občanské vyavenosti, průmyslových hal, skladů, parkovišť, inženýrských sítí apod. Jsme specializovaný na výstavbu, rekonstrukce prodejen, restaurací a hotelů, zdravotnických zařízení se zvláštním zaměřením na zřizování rehabilitačních center - Balneo provozů. Provádíme náročné práce na rekonstrukci památkového fondu (památkově chráněné objekty, hrady a zámky). Veškeré tyto práce zajišťuje formou generálního dodavatelství, a to včetně dodávek technologie, vnitřního vybavení a zařizování inetriérů. Současně zajišťuje pro investory dle jejich přání i vydání stavebního povolení.

Společnost L Construct  s.r.o. disponuje kvalifikovanými a zkušenými stavbyvedoucími a okruhem spolehlivých subdodavatelů, se kterými spolupracuje již od svého vzniku. Vzhledem k tomu, že firma má 10 techniků - specialistů a malý administrativní aparát, pracuje s minimálním obchodním rozpětím.

K výstavbě objektů používáme nejkvalitnějších materiálů a dílů tuzemské i zahraniční výroby a na zhotovené objekty poskytuje záruku až 10 let. Pro zhotovené objekty společnost zajišťuje záruční i pozáruční servis ve všech profesích a jrátkých dodacích lhůtách. Dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků ze stavebních profesí Vám dávají solidní záruku špičkového provedení zakázek za použití osvědčených a efektivních technologických postupů. Na základě Vašich požadavků Vám navrhneme nejoptimálnější způsob řešení (zpracování komplexní studie včetně zařízení interiéru), zpracujeme projektovou dokumentaci ve všech požadovaných stupních a v případě Vašeho dalšího zájmu provedeme realizaci celé zakázky "na klíč".